Підведено підсумки діяльності у сфері цивільного захисту

20 лютого 2019 року під головуванням Юрія Ткаченка, голови районної державної адміністрації, проведено нараду з підведення підсумків діяльності у сфері цивільного захисту району за 2018 рік.

Захід проходив за участі заступника начальника УДСНС України у Кіровоградській області полковника служби цивільного захисту Вадима Янішевського, начальника Вільшанського РВ УДСНС України у Кіровоградській області капітана служби цивільного захисту Ігоря Ралєва, завідувача сектору з питань цивільного захисту районної державної адміністрації Василя Гончарова, особового складу 30-ї державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Кіровоградській області, селищного та сільських голів, керівників спеціалізованих служб, установ та організацій району.

У вступному слові голова районної державної адміністрації Юрій Ткаченко зауважив, що основні заходи і напрями роботи органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, районних управлінь, організацій і підприємств у сфері цивільного захисту у 2018 році були спрямовані на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, підвищення готовності до оперативного реагування органів влади на місцях у разі їх виникнення, ефективної взаємодії територіальних та функціональних підсистем цивільного захисту, недопущення загибелі і травмування людей.

Заступник начальника УДСНС України у Кіровоградській області полковник служби цивільного захисту Вадим Янішевський проінформував присутніх про результати оперативно-службової діяльності УДСНС України у Кіровоградській області. Окреслив статистику щодо реагування рятувальників на виникнення пожеж та інших надзвичайних подій в області.

Начальник Вільшанського РВ УДСНС України у Кіровоградській області капітан служби цивільного захисту Ігор Ралєв повідомив про підсумки діяльності системи цивільного захисту району у 2018 році. Зокрема підкреслив, що упродовж 2018 року вживалися заходи щодо протидії масовим пожежам у лісах, а також збереження життя громадян під час відпочинку на воді: проводилося інформування населення через засоби масової інформації щодо правил поведінки під час відпочинку, розповсюджувалася друкована наочна агітація в місцях масового перебування людей, проводилися агітаційні заходи в  навчальних закладах та трудових колективах, проводилися патрулювання лісових масивів, місць масового відпочинку, місць масового вилову риби.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту районної державної адміністрації Василь Гончаров доповів про результати роботи територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту району у 2018 році. Відмітив, що органи управління цивільного захисту районних ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту району показали належний рівень підготовки до дій за призначенням під час виникнення надзвичайних ситуацій.

В рамках заходу за високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту населення спільними грамотами Вільшанської районної державної адміністрації та Вільшанської районної ради нагороджено кращих працівників особового складу 30-ї державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Кіровоградській області.

На завершення засідання були визначені основні пріоритети у подальшій діяльності. Зокрема, щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій різного характеру та загибелі на них людей, а також забезпечення здійснення методичного супроводу практичної підготовки на підприємствах, в установах, організаціях спеціальних об’єктових навчань, тренувань з питань цивільного захисту.

Після наради всі бажаючі мали можливість оглянути нову протипожежну техніку 30-ї ДПРЧ УДСНС України в Кіровоградській області, виставка якої проходила на центральній площі селища.

Опубліковано: 21 лютого 2019 року