Відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

22 лютого поточного року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Нестерова відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення Вільшанського району.

На засіданні начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Бударецька доповіла про проведені заходи в районі щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення упродовж 2018 року та січня-лютого 2019 року.

За інформацією Наталії Юріївни у 2018 році робочою групою проведено 151 обстеження суб'єктів господарювання та встановлено 27 фактів використання нелегальної праці у сфері торгівлі, наданні транспортних та інших послуг, виготовленні верхнього одягу.

Упродовж січня-лютого 2019 року обстежено 10 суб'єктів господарювання та встановлено 2 факти нелегальної зайнятості.

Активно ведеться робота щодо працевлаштування на нові робочі місця. Так програмою зайнятості населення Вільшанського району на 2018-2020 роки передбачено працевлаштувати у 2018 році 30 осіб. За оперативною інформацією за 2018 рік працевлаштовані на нові робочі місця 64 особи.

Про підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам у 2019 році доповіла начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Яна Дульдієр, яка повідомила, що середньомісячна заробітна плата штатних працівників за III квартал 2018 року склала 6055 грн., або 115,4% до III кварталу 2017 року, за IV квартал 2018 року очікується середньомісячна заробітна плата на рівні 6470 грн.

Відповідно до проекту програми економічного і соціального розвитку Вільшанського району на 2019 рік, у порівнянні з 2018 року передбачено приріст середньомісячної заробітної плати на 16,4%.

На завершення засідання члени робочої групи затвердили план роботи на 2019 рік.

Опубліковано: 22 лютого 2019 року