Голова райдержадміністрації здійснив особистий виїзний прийом жителів села Добре

26 лютого 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів виїзний прийом громадян жителів села Добре.

До керівника району від імені усіх мешканців вулиці Т.Шевченка, звернувся житель цієї вулиці з проханням допомогти у вирішенні питання реєстрації житлових будинків, що розташовані на цій вулиці. Проблема полягає у тому, що зазначена вулиця знаходиться поза межами населеного пункту, тому жоден із жителів вулиці не має змоги виготовити правовстановлюючі документи на власні будинки та зареєструвати своє місце проживання.

Голова районної державної адміністрації пообіцяв детально вивчити порушене питання та вжити відповідних заходів.

Також, очільник району здійснив робочий візит до Добрівської загальноосвітньої школи І-ІІI ступенів філії Вільшанської загальноосвітньої школи I-III ступенів (опорний навчальний заклад).  Керівник району поспілкувався з трудовим колективом, оглянув навчальні приміщення та умови перебування і навчання дітей та поцікавився матеріально-технічною базою школи. Водночас звернув увагу на те, що незважаючи на проведену реконструкцію тепломережі, через вкрай незадовільний стан віконних блоків, температурний  режим у класах недотримується, та наголосив на необхідності заміни вхідних дверей та вікон на металопластикові.

Відвідавши дошкільний навчальний заклад «Берізка» керівник району відмітив що садочок забезпечений водопостачанням та водовідведенням, а також обладнаний внутрішнім туалетом.

Також голова відвідав ФАП та ознайомився з умовами надання медичної допомоги хворим.

Опубліковано: 26 лютого 2019 року