Проведено засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва

27 лютого 2019 року відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сакуна Д.С.

У засіданні взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Нестеров С.А., члени координаційної ради, голова місцевої спілки підприємців з питань торгівлі Сарданов В.А. та фізичні особи-підприємці (усього 16 осіб).

На початку засідання Сакун Д.С. зазначив, що метою зібрання є розгляд вимог контролюючих органів до власників закладів торгівлі та обговорення актуальних питань, що виникають в процесі роботи.

Під час засідання представникам малого бізнесу надано роз’яснення з питань дотримання законодавства з питань легалізації трудових відносин, санітарного законодавства, захисту прав споживачів та протипожежної безпеки, зосереджено увагу на основних помилках, які допускають власники торгівельних закладів з вище зазначених питань. Також, начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Дульдієр Я.Д. проінформувала про можливість отримання фінансової допомоги на реалізацію інвестиційних бізнес-проектів  через Регіональний фонд підтримки підприємництва в області, зокрема створення або розширення видів послуг побутового обслуговування населення у сільській місцевості. Директор Вільшанської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Лисонь Н.В. повідомила про можливість отримання компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у разі працевлаштування осіб з числа безробітних.

За результатами засідання одноголосно прийнято рішення щодо необхідності взаємодії влади і бізнесу та надання контролюючими органами району фізичним особам-підприємцям додаткових роз’яснень з питань ведення бізнесу.

Опубліковано: 28 лютого 2019 року