Відбулося засідання районного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної інфраструктури

27 лютого поточного року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Дмитра Сакуна відбулося засідання районного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної інфраструктури.

На засіданні завідувач сектору регіонального розвитку,  містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Алла Свічкарьова доповіла про роботу щодо проведення аудиту доступності  мало мобільних груп населення до об’єктів житлово-громадського призначення та транспортної інфраструктури у 2018 році.

За інформацією Алли Євгеніївни у 2018 році проведено обстеження 208 об’єктів різного призначення, визначено шляхи приведення об’єктів у відповідність до Державних будівельних норм та здійснено орієнтовний розрахунок фінансової потреби для реалізації заходів з доступності.

Також члени комітету доступності були повідомлені про введення в дію з 01 квітня поточного року нових ДБН В.2.2-40:2018 «Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення». На завершення засідання члени комітету затвердили план роботи на 2019 рік.

Опубліковано: 28 лютого 2019 року