Сергій Кузьменко: Наше завдання – будівництво на Кіровоградщині комфортного та якісного життя для людей

За участі Президента України Петра Порошенка відбулося засідання Ради регіонального розвитку Кіровоградської області. За результатами засідання затверджено перспективний план розвитку Кіровоградщини на 2019-2021 роки.

"Сьогоднішня зустріч дуже значима для області. Вперше Глава держави особисто бере участь у затвердженні плану розвитку регіону. Цей план сформували люди, які живуть на Кіровоградщині, адже пропозиції, думки, ідеї були зібрані у трудових колективах та на зустрічах з громадами", - підкреслив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Керівник ОДА наголосив, що Президент України визначив як пріоритет у стратегії держави – підготовку фундаменту для вступу України до Європейського Союзу та Північноатлантичного альянсу. "Ми на Кіровоградщині теж доклали зусиль, щоб закласти цей фундамент. Спілкуючись з людьми, я абсолютно усвідомлюю, що вони сприймають Європейський Союз та НАТО не як геополітичні речі. Для них це – передусім символи! Символи безпечного і комфортного життя. І нашим завданням сьогодні є будівництво тут, на Кіровоградщині, у центрі України, комфортного і якісного життя для людей", – наголосив Сергій Кузьменко.

Опубліковано: 28 лютого 2019 року