Рада регіонального розвитку району – підведення підсумків

та перспективи розвитку Вільшанського району у 2019-2021 роках

30 січня 2019 року у Вільшанській районній державній адміністрації відбулося засідання Ради регіонального розвитку під головуванням голови райдержадміністрації Ткаченка Юрія Анатолійовича.

Голова райдержадміністрації проінформував присутніх про найбільш вагомі результати розвитку Вільшанського району за 2014-2018 роки та першочергові заходи і проекти, реалізація яких запланована у 2019-2021 роках.

Юрій Ткаченко зазначив, що протягом 2014-2018 років впроваджено ряд соціально значущих для громади району заходів та проектів інвестиційного спрямування. Райдержадміністрацією приділялася максимальна увага, відповідно до фінансової спроможності, усім галузям розвитку території. Забезпечено повноцінне функціонування бюджетних установ та організацій району, фінансування районних програм, надання соціальних послуг різним категоріям населення.

Під час засідання голова райдержадміністрації доповів про досягнення в галузях сільського господарства, промисловості, освіти та культури району. Розповів про стан утримання автомобільних доріг та благоустрій територій району; щодо запланованих ремонтів доріг місцевого значення в напрямку сіл Плоско-Забузьке, Йосипівка, Добрянка, Осички та Вільшанка-Калмазове у 2019 році на суму близько 20,3 млн.грн.

Юрій Ткаченко наголосив, що райдержадміністрацією приділяється значна увага питанню надання якісних адміністративних послуг населенню. Центром надання адміністративних послуг надається 176 адмінпослуг, з 2016 по 2018 рік забезпечено надходження до районного бюджету коштів в сумі 140,9 тис.грн.

Голова райдержадміністрації зазначив, що допомога та підтримка учасників ООС (АТО) та членів сімей загиблих військовослужбовців є одним із пріоритетів в роботі керівництва району. Зокрема, на виконання заходів Комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників ООС (АТО), військовослужбовців і поранених учасників в ООС (АТО) та вшанування пам’яті загиблих протягом 2014-2018 років з районного бюджету виділено 366,2 тис.грн. У Вільшанському районі отримують матеріальну допомогу близько 92 учасників бойових дій ООС (АТО).

На завершення виступу голова розповів про найбільш значимі проекти, реалізація яких пропонується у Вільшанському районі протягом 2019‑2021 років та пріоритетні напрямки роботи для забезпечення стабільної та гідної якості життя громади, розвитку людського суспільства.

«Районна влада сприятиме та підтримуватиме ініціативу громадськості в реалізації планів інвестиційного спрямування. Продовжуватиметься робота в напрямку інформування населення про можливості державної підтримки на реалізацію інвестиційних бізнес-проектів через Регіональний фонд підтримки підприємництва в Кіровоградській області. В свою чергу райдержадміністрація спільно з районною радою вишукуватиме можливість передбачити в районному бюджеті кошти на підтримку підприємництва, в рамках програми розвитку малого підприємництва у  Вільшанському районі на 2019-2021 роки.

Максимально сприятимемо реалізації заходів, які націлені на розвиток сільських територій. Розвиток сільських територій має на меті створення максимально сприятливого та прозорого середовища функціонування суб’єктів господарювання та життєдіяльності мешканців», - зазначив Юрій Ткаченко.

Опубліковано: 30 січня 2019 року