Голова райдержадміністрації Юрій Ткачанко представив регіональні проекти,

реалізація яких запланована у 2019-2021 роках

На засіданні Ради регіонального розвитку району голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко представив найбільш значимі проекти, реалізація яких запланована протягом 2019-2021 років.

Всього таких проектів 9, з них 1 інвестиційний та 8 соціальних:

У 2019 році ТОВ «САНЛАЙТЕНЕРГО» розпочне будівництво сонячної електростанції потужністю 13,5 МВт в селі Сухий Ташлик Вільшанського району. Річна орендна плата за землю поповнить сільський бюджет на 600,0 тис.грн.

Заплановані роботи по реконструкції теплотраси загальноосвітньої школи в селі Добрянка, завершення капітального ремонту котельні та системи опалення у Добрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів та капітальний ремонт покрівлі і спортивної зали, заміна вікон, утеплення фасаду будівлі Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Також, у 2019 році планується завершення реконструкції фізкультурно-оздоровчого комплексу в смт Вільшанка та проведення капітального ремонту районного будинку культури в смт Вільшанка (на сьогодні виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт крівлі районного будинку культури і наприкінці 2018 року для району виділено 1,5 млн.грн. субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток території).

Серед інших важливих проектів – капітальний ремонт дитячого відділення Вільшанської центральної районної лікарні.

Для вирішення проблем з водопостачанням в смт Вільшанка передбачено будівництво водопровідної мережі по вулицях Північна, М.Червенко та Українська, а в селі Залізничне, Йосипівської сільської ради – будівництво водопроводу та водонапірної башти.

«Районна влада сприятиме та підтримуватиме ініціативу громадськості в реалізації планів інвестиційного спрямування. Продовжуватиметься робота в напрямку інформування населення про можливості державної підтримки на реалізацію інвестиційних бізнес-проектів через Регіональний фонд підтримки підприємництва в Кіровоградській області. В свою чергу райдержадміністрація спільно з районною радою вишукуватиме можливість передбачити в районному бюджеті кошти на підтримку підприємництва, в рамках програми розвитку малого підприємництва у Вільшанському районі на 2019-2021 роки», – підкреслив Юрій Ткаченко.

Опубліковано: 30 січня 2019 року