Відбулося перше засідання організаційного комітету з нагоди святкування Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України

01 серпня 2019 року в райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України, 28-ї річниці Незалежності України.

Основні питання, що обговорювалися на засіданні стосувалися благоустрою населених пунктів району, забезпечення охорони правопорядку, безпеки руху та медичного супроводу в місцях проведення масових заходів.

У рамках святкувань 23 серпня 2019 року о 09.00 год. на площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбудеться урочисте підняття Державного Прапору України, вшанування пам’яті героїв, які віддали життя за незалежність України та покладання квітів, а о 12.00 год. в районному Будинку культури відбудеться святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України.

Підводячи підсумки засідання, було підкреслено, що всім виконавцям потрібно докласти максимум зусиль для належного відзначення в районі державних свят, залучивши до активної участі в заходах жителів району, учасників АТО (ООС), активну та творчу молодь, громадськість.

Опубліковано: 02 серпня 2019 року