Проведено апаратну наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

02 квітня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів апаратну наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за участі голови районної ради та заступників голови райдержадміністрації.

Під час засідання голова райдержадміністрації проінформував присутніх про завершення першого туру виборів президента України в районі. «Перший тур президентських виборів пройшов прозоро і без системних порушень. Важливо, що ми уникнули провокацій чи масових порушень під час голосування. Волевиявлення пройшло спокійно, ми змогли забезпечити досить високий рівень безпеки, що дало можливість жителям району вільно зробити свій вибір», - зазначив очільник райдержадміністрації.

Згідно з порядком денним на нараді розглянуто питання соціального захисту учасників АТО, ООС, членів їх сімей та сімей загиблих учасників АТО, ООС.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Бударецька повідомила, що на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги перебувають 128 учасників бойових дій, з числа учасників АТО та троє членів сімей загиблих військовослужбовців. З початку 2019 року на компенсацію твердого палива та скрапленого газу призначено й виплачено у повному обсязі всім зареєстрованим учасникам АТО та членам сімей загиблих військовослужбовців коштів на суму 274933,76 грн. та відшкодовано житлово-комунальних послуг в сумі 18240 грн. Протягом 2018 року та I кварталу 2019 року забезпечено виконання заходів соціального захисту учасників АТО за такими напрямками як: професійна адаптація, психологічна реабілітація, санаторно-курортне лікування та сімейний відпочинок.

«Вирішення проблем, з якими звертаються учасники АТО та члени сімей військовослужбовців, які загинули в зоні проведення АТО є ключовими в діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування й стоять на особистому контролі керівництва райдержадміністрації», - підсумував Юрій Ткаченко.

Опубліковано: 02 квітня 2019 року