Апаратна нарада

03 червня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Дмитро Сакун провів апаратну нараду з керівниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств установ та організацій району.

Під час засідання розглянуто питання:

1. Про протипожежний захист сільгоспугідь у весняно-літній період та підготовку до зернозбиральної кампанії 2019 року.

2. Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення у весняно-літній період 2019 року.

3. Про виконання протирадонових заходів у закладах освіти району під час підготовки до нового навчального 2019/2020 року.

4. Про стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 року № 898-р щодо забезпечення учасників АТО, ООС та сімей загиблих учасників АТО, ООС земельними ділянками.

За результатами наради виданні відповідні доручення.

Опубліковано: 05 червня 2019 року