Голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко здійснив робочу поїздку до сіл Плоско-Забузьке, Чистопілля та Бузникувате

03 квітня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів виїзний прийом громадян жителів сіл Плоско-Забузьке, Чистопілля та Бузникувате.

Більшість звернень від жителів села Чистопілля стосувались відсутності у населеному пункті ФАПу, внаслідок чого жителі не мають змоги отримувати першу медичну допомогу. Очільник району вкотре висловив стурбованість порушеним питанням, адже підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості є одним із пріоритетних напрямів державної політики. Голова райдержадміністрації повідомив, що спільно з Вільшанським районним центром первинної медико-санітарної ведеться робота щодо вирішення наболілого питання.

Також, було порушено питання щодо діяльності дільничного інспектора Вільшанського відділення Голованівського відділу поліції ГУ НП в Кіровоградській області відповідно до графіку на території цих віддалених сіл.

Жителі сіл Чистопілля та Бузникувате підняли питання руху рейсового автобуса за маршрутом Вільшанка – Плоско-Забузьке, який не завжди заїжджає у центр села, тому люди похилого віку вимушені пішки долати значну відстань до села.

Голова райдержадміністрації відвідав сільські будинки культури, звернувши при цьому увагу на необхідність проведення ремонтних робіт, зокрема часткового перекриття покрівлі Плоско-Забузького БК, та капітального ремонту будівлі Бузникуватського БК.

Також очільник району поспілкувався з трудовими колективами Плоско- Забузької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Чистопільського та Бузниковатського навчально-виховних комплексів.

Опубліковано: 04 квітня 2019 року