В районі відзначили День працівників освіти

Щорічно в першу неділю жовтня всі освітяни відзначають своє професійне свято – День учителя. Напередодні в кожному куточку країни проходять урочисті святкування з цієї нагоди. Не став винятком і Вільшанський район.

04 жовтня в районному будинку культури відбулися урочистості за участі керівництва району, педагогічних працівників, представників районних установ і організацій.

Зі щирими словами вітання та подяки до педагогів Вільшанщини звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров, заступник голови районної ради Олександр Михайлов, в.о. начальника відділу освіти Михайло Мотас та голова профспілки працівників освіти району Петро Паскаль. Зокрема, вони висловили щиру вдячність педагогам району за високе служіння обраній справі, відданість професії, мудрість, терпіння та щоденну подвижницьку працю. Виступаючі бажали освітянам миру, невичерпної енергії, талановитих і вдячних учнів, міцного здоров’я та сімейного благополуччя.

У рамках святкування районні посадовці виконали приємні місії – за багаторічну педагогічну працю, вагомі успіхи у справі навчання й виховання дітей, молоді та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти від райдержадміністрації та районної ради кращих педагогів району було нагороджено спільними грамотами та цінними подарунками.

Урочистості завершилися святковим концертом аматорів районного будинку культури та вихованців дитячої музичної школи.

Опубліковано: 07 жовтня 2019 року