Голова райдержадміністрації провів апаратну нараду

Сьогодні, 05 серпня 2019 року, голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів чергову апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

Про екологічний стан поверхневих вод та виконання заходів з їх охорони на території Вільшанського району доповів завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Василь Гончаров.

За інформацією посадовця заходи з охорони та раціонального використання водних ресурсів у районі включені до Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища Вільшанського району Кіровоградської області на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням Вільшанської районної ради від 12 грудня 2018 року № 297.

У 2014-2015 роках в районі виконано роботи по встановленню меж прибережних захисних смуг на р.Синюха протяжністю 16,75 км на суму 49,314 тис.грн.

У 2017 році районними службами здійснено природоохоронні заходи на 22,0 км прибережних захисних смуг річок району за рахунок їх заповідання (проведено наукові дослідження з обґрунтування доцільності заповідання природних територій «Людвінські скелі» (прибережна зона р.Синюха) та «Балка Репетуха» (прибережна зона р.Репетуха) загальною площею 20,0 га.

У 2018 році проведено наукові дослідження з обґрунтування доцільності заповідання природної території у прибережній зоні р.Синюха на площі близько 5,0 га.

Таким чином, всього станом на 05 серпня 2019 року у районі встановлено межі прибережних смуг протяжністю 59,7 км та ведеться робота по створенню заповідних територій на прибережних смугах протяжністю близько 25,0 км.

Крім порядку денного на нараді також обговорено важливі соціально-економічні питання, зокрема щодо забезпечення центральної лікарні ліками інсулінової групи, підготовки закладів соціальної сфери до опалювального сезону та ремонту покрівлі районного Будинку культури.

Опубліковано: 05 серпня 2019 року