Відбулася апаратна нарада в голови райдержадміністрації

06 травня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів чергову апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

На нараді розглянуто питання підготовки до проведення в районі зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти.

За інформацією начальника відділу освіти райдержадміністрації Віктора Драндалуша зовнішнє незалежне оцінювання у 2019 році пройдуть 63 випускники 11-их класів.

З 05 лютого 2019 року по 25 березня 2019 року в реєстраційних пунктах, що були відкриті у кожному закладі загальної середньої освіти, проводилась реєстрація учасників ЗНО.

16 та 23 березня 2019 року відбулось пробне тестування.

З 4 предметів (англійська мова, фізика, географія, хімія) пункти тестування організовано у м. Кропивницькому, ще з 4 предметів (математика, українська мова, історія України, біологія) – в смт Голованівськ.

Відділом освіти райдержадміністрації розроблено маршрути руху шкільних автобусів для підвезення учнів до пунктів оцінювання та направлено лист у відділення поліції з проханням організувати супровід шкільних автобусів.

Опубліковано: 06 травня 2019 року