Засідання оргкомітету з відзначення Дня пам'яті та примирення

та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

06 травня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війни, яке провів голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко.

Учасники засідання обговорили формат та сценарії проведення заходів, обов’язки різних служб, які безпосередньо відповідають за організацію свята.

За результатами засідання оргкомітету прийнято рішення провести районні урочистості 8 травня 2019 року о 10.00 год. біля братської могили в центральному парку селища Вільшанка та населених пунктах району. Цього ж дня о 22.45 год. відбудеться символічне запалення вогню біля Меморіалу Слави в рамках акції «Перша хвилина миру».

Окрім того, передбачено проведення в загальноосвітніх навчальних закладах району тематичних уроків, тематичних виховних годин до Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В рамках заходів напередодні 9 травня відбудеться відвідування учасників бойових дій у Другій світовій війні, яких в районі залишилося лише двоє, із врученням їм матеріальної допомоги.

Урочисті заходи в районному центрі 9 травня 2019 року розпочнуться о 9.00 год. з святкової ходи, яка за традицією пройде від Вільшанської загальноосвітньої школи до Меморіалу Слави, де відбудеться урочистий мітинг, покладання квітів, концертна програма та «польова кухня» для всіх бажаючих.

Учасники оргкомітету також зосередили увагу на забезпеченні чергування медичної служби та охорони громадського порядку під час проведення масових заходів.

Опубліковано: 07 травня 2019 року