Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

Запроваджено новий вид допомоги

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, урядовим рішенням від 13 березня 2019 року запроваджено новий вид соціальних виплат – допомогу на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях.

Вже з 01 квітня 2019 року багатодітні сім'ї матимуть право на отримання допомоги. Допомога призначатиметься у розмірі 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину до досягнення дитиною 6-річного віку. Причому, у разі коли в сім'ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім'я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюватиметься на кожну таку дитину.

Допомога призначатиметься з місяця звернення. Проте, для громадян, що звернуться у період з 01 квітня по 30 червня 2019 року допомога призначатиметься з 01 квітня 2019 року.

Для призначення допомоги одному з батьків, з яким постійно проживає дитина, необхідно особисто звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання та за умови пред'явлення паспорта, або іншого документа, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус і подати:

- заяву, за формою затвердженою Мінсоцполітики;

- копії посвідчення батьків багатодітної сім'ї (з пред'явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сім'ї;

- копії свідоцтв про народження усіх дітей (з пред'явленням оригіналів).

Крім того, заява та необхідні документи можуть бути надані уповноваженим особам, визначеним виконавчими органами ради об'єднаної територіальної громади, у разі їх утворення. У сільській місцевості прийняття заяв з необхідними документами для призначення допомоги здійснюють особи, уповноважені виконавчими комітетами сільських і селищних рад.

Опубліковано: 08 квітня 2019 року

_____________________________________________________________________

 

© 2017-2019 Офіційний веб-сайт Вільшанської районної державної адмiнiстрацiї