Привітали ветеранів Другої світової війни

Стало доброю традицією напередодні відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відвідувати безпосередніх учасників цих трагічних подій. Нажаль, у нашому районі їх залишилося двоє – Кравець Григорій Терентійович із села Дорожинка та Бондар Іван Васильович із Малої Вільшанки.

У День пам'яті та примирення, до ветеранів Другої світової війни завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Нестеров, заступник голови районної ради Олександр Михайлов та директор Територіального центру Валентина Галунга.

Посадовці подякували ветеранам за їх мужність, силу духу, самопожертву, щиро побажали їм здоров’я, довголіття, оптимізму, миру і достатку в родинах та вручили квіти і подарунки до свята.

Опубліковано: 09 травня 2019 року