Голова райдержадміністрації провів щотижневу апаратну нараду

Сьогодні, 08 липня, голова районної державної адміністрації Юрій Ткаченко провів апаратну нараду за участю голови районної ради Михайла Леця, заступників та керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших установ та організацій району.

Під час наради обговорено ряд робочих питань. Серед основних – про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати в районі та завдання органів влади, органів місцевого самоврядування щодо попередження злочинів проти дітей, дотримання прав неповнолітніх.

З першого питання доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Бударецька, яка зазначила, що станом на 01 липня 2019 року в районі відсутня заборгованість із виплати заробітної

За даними Головного управління Пенсійного Фонду України в Кіровоградській області упродовж першого півріччя 2019 року в районі не виявлено порушення норм законодавства про працю в частині мінімальної заробітної плати.

Про дотримання прав неповнолітніх доповіла начальник служби у справах дітей Наталія Легка. За інформацією посадовиці протягом першого півріччя 2019 року службою у справах дітей райдержадміністрації проведено 33 профілактичних рейди «Діти вулиці», «Вокзал».

На обліку у службі у справах дітей перебуває 17 сімей, що потрапили у складні життєві обставини, де виховується 49 дітей. Протягом 2019 року здійснено 62 перевірки житлово-побутових умов проживання сімей даної категорії. За результатами проведеної роботи: 10 батькам винесені попередження, 2 батьків позбавлено батьківських прав; на трьох подані документи на позбавлення.

На завершення наради голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко заслухав керівників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо стану справ у підпорядкованих їм галузях та дав відповідні доручення.

Опубліковано: 08 липня 2019 року