Вільшанщина відзначила 74-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня у Вільшанському районі відбулися урочисті заходи, присвячені 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Керівництво району, селища і громадськість, більшість з яких були із символами перемоги – червоними маками пам’яті, пройшли урочистою ходою від Вільшанської загальноосвітньої школи до Меморіального комплексу Слави, щоб знову уславити подвиг відважних героїв-визволителів.

Захід розпочався словами ведучих, продовжився – виступами голови районної державної адміністрації Юрія Ткаченка, голови селищної ради Володимира Харковенка та заступника районного військового комісаріату Ігоря Блящука.

Звертаючись до присутніх, Юрій Анатолійович висловив велику вдячність всім хто боровся з нацизмом у роки війни, хто загинув у нинішні дні, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої держави на Сході України.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять фронтовиків, загиблих на полях бойових дій, мирних жителів, закатованих нацистами в роки війни та всіх захисників України.

По закінченню офіційної частини відбувся святковий концерт за участю художніх та аматорських колективів району і частування всіх охочих солдатською кашею з армійської польової кухні.

Опубліковано: 10 травня 2019 року