Засідання з питання забезпечення водопостачанням жителів села Залізничне

09 квітня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Дмитро Сакун та завідувач сектору регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Алла Свічкарьова взяли участь у відкритому засіданні виконкому Йосипівської сільської ради.

На засіданні розглянуто питання – забезпечення централізованим водопостачанням жителів села Залізничне Йосипівської сільської ради.

Сільський голова Володимир Миколюк довів до відома присутніх інформацію про бюджет сільської ради на 2019 рік та плани щодо фінансування робіт з будівництва централізованого водогону села Залізничне.

Сакун Д.С. запропонував альтернативні шляхи вирішення питання щодо забезпечення мешканців села водою на період проектування та будівництва.

За результатами засідання вирішено продовжувати роботи з проектування централізованого водопостачання та фінансування робіт з альтернативного водозабезпечення.

Опубліковано: 10 квітня 2019 року