Засідання оргкомітету з відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

11 квітня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Нестерова та заступника голови районної ради Олександра Михайлова відбулося засідання організаційного комітету з питання підготовки до відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

У ході роботи детально обговорено план і формат проведення урочистостей. Зокрема вирішено провести зранку 08 травня жалобний захід біля братської могли в центральному парку селища, а о 23.01 год. – символічне запалення вогню біля Меморіалу Слави в рамках акції «Перша хвилина миру».

Основні урочисті заходи відбудуться 09 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В цей день в смт Вільшанка відбудеться святкова хода колони, формування якої розпочнеться о 8.45 год. біля Вільшанської загальноосвітньої школи, презентація фотовиставки «Вони захищали Вітчизну», урочистий мітинг біля Меморіалу Слави, покладання квітів, частування солдатською кашею, концертна програма.

Також, члени оргкомітету зосередили увагу на забезпеченні охорони громадського порядку та чергування медичної служби під час проведення масових заходів.

Опубліковано: 12 квітня 2019 року