Засідання ради по роботі з кадрами

12 квітня 2019 року відбулося засідання ради по роботі з кадрами при Вільшанській районній державній адміністрації. На засідання запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідальні працівники за кадрову роботу.

Керівник апарату районної державної адміністрації Олена Куцарева довела до відома присутніх інформацію про стан кадрової роботи в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації за 2018 рік.

Керівників структурних підрозділів райдержадміністрації зобов’язано дотримуватися вимог законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про очищення влади», інших нормативно-правових актів з питань державної служби.

Вікторія Мельник, заступник керівника апарату – начальник відділу управління персоналом та юридичного забезпечення апарату районної державної адміністрації, ознайомила учасників засідання з станом працевлаштування випускників Національної академії державного управління при Президентові України, її регіональних інститутів, які навчалися від районної державної адміністрації.

Також, розглянуто кандидатури, які виявили бажання у 2019 році вступати до Національної академії державного управління при Президентові України.

По суті третього питання Вікторія Сергіївна наголосила, що всі працівники райдержадміністрації вчасно подали шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік. Випадків щодо порушення чинного законодавства стосовно неподання чи несвоєчасного подання декларацій суб’єктами декларування апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації не виявлено.

Одночасно звернуто увагу на те, що у випадку встановлення факту неподання чи несвоєчасного подання декларацій суб’єктами декларування відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції» уповноважений підрозділ (особа) повідомляє про це Національне агентство упродовж трьох робочих днів з дня виявлення такого факту за встановленою формою.

Опубліковано: 12 квітня 2019 року