Увага, шановне студентство Кіровоградщини! Студенти з регіону, області та міста запрошуються до участі у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно».

Переможці отримають гранти на навчання.

Студенти Кіровоградщини можуть позмагатися за гранти на оплату навчання у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Переможці отримують можливість оплатити рік, півріччя або семестр навчання. Автори кращих робіт, які навчаються на бюджеті, отримають гранти у розмірі стипендіального забезпечення за 10, 6 або 3 місяці навчання. Для участі потрібно до 30 вересня 2019 року написати есе на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС».

Кількість робіт від одного автора не обмежена. Але кожна робота має бути унікальною та відповідати вимогам щодо конкурсних робіт.

Учасником конкурсу можуть стати студенти без будь яких обмежень, але тих ЗВО, що підтримали проект та стали його учасником. З повним переліком ЗВО та правилами написання робіт можливо ознайомитися за посиланням.

Визначатиме переможців незалежне журі, до складу якого запрошені професори та спеціалісти Вищих навчальних закладів.

Конкурс проводитися компанією «Open Media Group» та медіа ресурсами: www.likar.info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину; www.e-kvytok.kiev.ua - Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів; www.uaua.info - Інформаційний портал для батьків про дітей; www.nadra.com.ua - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Бажаємо творчого натхнення, музи та безкомпромісних перемог!

Опубліковано: 12 вересня 2019 року