Голова райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

13 серпня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів виїзний прийом громадян жителів села Станкувате.

Жителів села турбували питання щодо ремонту під’їзної дороги до села та порядку реєстрації договорів оренди земельних ділянок (паю). На порушені питання голова надав відповідні роз’яснення.

Також очільник району поспілкувався з трудовими колективами Станкуватського дошкільного навчального закладу «Ромашка», сільського ФАПу та сільського будинку культури.

Очільник району оцінив з позитивного боку роботу сільського голови, зокрема в частині ремонту опалювальної системи з встановленням котла у сільському будинку культури та заміни віконних блоків на металопластикові у дошкільному навчальному закладі «Ромашка».

Опубліковано: 14 серпня 2019 року