Голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів виїзні прийоми громадян

13 березня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів виїзний прийом громадян в селах Вівсяники та Коритно-Забузьке.

Більшість звернень стосувались відсутності фельдшера ФАПу і неможливості отримання первинної медичної допомоги.

Очільник району висловив стурбованість порушеними питаннями, адже підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості є одним із пріоритетних напрямів державної політики. Голова райдержадміністрації пообіцяв вжити заходів для вирішення кадрового питання, адже переважна більшість мешканців цих сіл пенсійного віку, які потребують повноцінних якісних медичних послуг.

Крім того порушувалось питання щодо відмови у безоплатній передачі земельних ділянок із земель державної або комунальної власності для ведення особистого селянського господарства (землі соціальної сфери), внаслідок відсутності таких земель на території Вівсяниківської сільської ради.

Після закінчення прийому громадян голова райдержадміністрації відвідав Вівсяниківський сільський будинок культури та навчально-виховний комплекс, де звернув увагу сільського голови на необхідність капітального ремонту спортивної зали. А також поспілкувався з трудовим колективом Коритно-Забузького навчально-виховного комплексу.

Також, Юрій Ткаченко здійснив робочий візит до Добрянської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, комунального некомерційного підприємства «Вільшанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Опубліковано:14 березня 2019 року