Голова райдержадміністрації провів особисті виїзні прийоми

14 травня 2019 року голова районної державної адміністрації Юрій Ткаченко провів особисті виїзні прийоми жителів сіл Сухий Ташлик та Куца Балка.

Питання, що були порушені громадянами на прийомі, стосувались транспортного сполучення з обласним центром, висвітлення у друкованих засобах масової інформації матеріалів щодо роботи галузі агропромислового комплексу району, а також процедури створення сімейних фермерських господарств. На ці та інші питання очільник району надав відповідні роз’яснення.

Під час робочої поїздки голова адміністрації відвідав сільські будинки культури, звернувши при цьому увагу на необхідність проведення ремонтних робіт, зокрема частини приміщення Куцобалківського будинку культури.

Також, очільник району поспілкувався з трудовими колективами Сухоташлицького НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад» (опорний заклад), його філії – Куцобалківського НВК та відвідав сільські ФАПи, де ознайомився з умовами надання медичної допомоги населенню.

Опубліковано: 15 травня 2019 року