Голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко взяв участь у засіданні громадської ради

15 квітня поточного року відбулося засідання громадської ради при Вільшанській райдержадміністрації. В засіданні взяли участь члени громадської ради, голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров та запрошені керівники структурних підрозділів адміністрації.

На засіданні члени громадської ради розглянули питання «Про основні тенденції розвитку сільського «зеленого туризму» в районі» та «Про безперешкодний доступ осіб з інвалідністю до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території району».

По першому питанню доповіла начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Олена Михайлова, яка повідомила що рішенням районної ради від 16 березня 2018 року №235 прийнято «Програму розвитку туризму у Вільшанському районі на 2018-2022 роки».

Для розвитку екскурсійної діяльності в районі створено 9 туристичних маршрутів, також в районі діють районний українсько-болгарський історичний музей імені Івана Гуржоса та народний музей історії села Березова Балка.

Діють 3 садиби сільського «зеленого туризму»: сільська зелена садиба «У Наталки» - господиня Наталія Ступаченко (смт Вільшанка), сільська зелена садиба «Над Синюхою» - господиня Олена Доброва (смт Вільшанка) та сільська зелена садиба «У рибалки» - господиня Тетяна Діордієва (с.Станкувате).

Завідувач сектору регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Алла Свічкарьова повідомила, що відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 листопада 2006 року № 468-р в районі утворено комітет доступності, на засіданні якого розглядаються питання створення сприятливих умов для життєдіяльності маломобільних груп населення.

З 207 об’єктів соціальної інфраструктури району 20% мають вільний доступ для маломобільних верств населення, 20% обладнані кнопкою виклику, 60% обладнано без дотримання вимог ДБН.

У 2017 році на дверях кабінетів керівництва райдержадміністрації та начальника управління соціального захисту райдержадміністрації встановлено тактильні таблички з інформацією, зазначеною шрифтом Брайля для осіб з вадами зору.

У 2019 році планується створити умови для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями відповідно до державних будівельних норм та правил в приміщенні управління агропромислового розвитку, в якому також розміщено територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Вільшанському районі та в приміщенні відділення поштового зв’язку селища.

Опубліковано: 16 квітня 2019 року