Голова райдержадміністрації провів чергову апаратну нараду

15 квітня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

Про стан поводження з твердими побутовими відходами доповіла завідувач сектору регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Алла Свічкарьова. Вона зазначила, що на території Вільшанського району знаходиться 19 місць видалення твердих побутових відходів (сміттєзвалища), із них одне закрите за поданням прокуратури в с.Бузникувате з 2010 року.

Станом на 01 січня 2019 року селищна та 7 сільських рад мають зареєстровані паспорти місць видалення відходів.

Через обмеженість коштів у місцевих бюджетах, сміттєзвалища експлуатуються з порушенням вимог чинного екологічного, земельного та санітарного законодавства.

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Балєва проінформувала присутніх про хід виконання в районні постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», та повідомила, що протягом 2018 року та І кварталу 2019 року до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді не надходило звернень від осіб чи сімей щодо виявлення бажання бути патронатними вихователями.

Начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Яна Дульдієр доповіла про результати оцінки соціально-економічного розвитку району за 2018 рік.

Підсумовуючи засідання, очільник району доручив керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та керівникам територіальних органів міністерств і відомств України в районі скоординувати роботу та вжити дієвих заходів для покращення рейтингової оцінки району.

Опубліковано: 16 квітня 2019 року