Голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів апаратну нараду

16 липня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів апаратну нараду за участі заступника голови районної ради, заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів адміністрації та установ і організацій району.

На нараді розглянуто питання будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг на території району та виконання районного і місцевих бюджетів за I півріччя 2019 року.

Про стан утримання та розвиток автомобільних доріг доповіла начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури Яна Дульдієр. За словами посадовиці у першому півріччі 2019 року проведено поточний ремонт вулиць 1-го Травня та Косовських в смт Вільшанка на суму 157,5 тис. грн. та вул. Молодіжної і Центральної площі в селі Куца Балка на суму 140,1 тис.грн.

За рахунок коштів дорожнього фонду 2018 року відремонтовано 650 м. погонних автомобільної дороги О120203 Плоско-Забузьке-Йосипівка-Первомайськ (межа області) на суму 1 660,1 тис.грн. (ділянки а/д с. Йосипівка та с. Березова Балка).

Виготовлено документацію щодо поточного середнього ремонту а/д в напрямку с. Добрянка та оголошено про проведення тендерної процедури. Строк подання пропозицій до 10 серпня 2019 року. Очікувана вартість закупівлі – 4 090,0 тис. грн.

Також, на 2019 рік по Вільшанському району передбачено субвенцію місцевим бюджетам на фінансове забезпечення поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення у сумі 11 663,6 тис. грн.

З другого питання порядку денного доповіла начальник фінансового управління Віра Жирова, яка зазначила, що до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 21 755,3 тис. грн. доходів, що склало 112,5% до затверджених показників (понад план отримано 2 409,6 тис. грн.). Приріст доходів загального фонду порівняно з минулим роком в цілому по району склав 23,0 %., надходження збільшилися на 4 064,8 тис. грн.

Трансферти з інших бюджетів надійшли у сумі 40 554,2 тис. грн. з них:

- 1 400,0 тис. грн. базова дотація з державного бюджету;

- 19 398,2 тис. грн. субвенцій з державного бюджету;

- 16 270,6 тис. грн. субвенцій з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам;

- 3 485,4 тис. грн. дотація з місцевого бюджету іншим місцевим бюджетам.

Протягом звітного періоду забезпечено в повному обсязі виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ та оплату енергоносіїв і комунальних послуг. Кредиторська заборгованість з цих виплат відсутня.

Крім того під час наради голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко порушив питання запровадження телемедицини в центральній районній лікарні, пошуку провайдерів для підключення освітніх закладів району до швидкісної мережі Інтернет та проведення ремонтних робіт (перекриття даху) в районному будинку культури.

Опубліковано: 16 липня 2019 року