Голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів особисті виїзні прийоми громадян

16 квітня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів виїзний прийом жителів сіл Березова Балка та Дорожинка.

Під час спілкування мешканці сіл порушили питання щодо ремонту адмінбудівель села Березова Балка та відсутності мережі інтернет у загальноосвітній школі.

Також, голова відвідав сільські будинки культури, звернувши при цьому увагу на необхідність проведення ремонтних робіт, зокрема частини приміщення Березовобалківського будинку культури, де розташований народний музей історії села Березова Балка.

Очільник району поспілкувався з трудовими колективами Березовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Т.Шевченка та її філії - Дорожинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, відвідав сільські ФАПи, де ознайомився з умовами надання медичної допомоги населенню.

Відвідавши дошкільні навчальні заклади, голова адміністрації зосередив увагу на тому, що Березовобалківський дошкільний навчальний заклад «Берізка» не забезпечений водопостачанням. Юрій Ткаченко зазначив, що це важливе питання потрібно вивчати та спільно з місцевим самоврядуванням працювати над тим, щоб забезпечити першочергові потреби дітей.

Опубліковано: 17 квітня 2019 року