Вільшанщина відзначила День Європи

Щорічно у третю суботу травня вся Україна відзначає День Європи. Свято, що символізує мир та єдність європейських держав, розвиток дипломатичної та економічної співпраці у Європі, яка ґрунтується на засадах взаємної ввічливості та демократії.

17 травня 2019 року на центральній площі смт Вільшанка відбулися святкові заходи з нагоди Дня Європи та урочисте підняття Державного Прапора та Прапора Європейського Союзу, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко, голова районної ради Михайло Лець, селищний голова Володимир Харковенко, заступники голови райдержадміністрації, учнівська молодь, представники установ та організацій району.

Учні місцевої школи розповіли про історичні та сучасні аспекти європейської інтеграції України. Вони відзначили, що євроінтеграційні прагнення України – це бажання стати розвиненою, демократичною країною з пануванням законів, повагою до прав і свобод людини.

Опубліковано: 20 травня 2019 року