Відбулася апаратна нарада з питання попередження виникнення лісових пожеж

18 червня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за участі заступників голови райдержадміністрації.

Згідно з порядком денним на нараді розглянуто питання забезпечення пожежної безпеки, попередження виникнення лісових пожеж на території району в умовах підвищеної пожежної безпеки.

Про заходи, що вживаються Вільшанським РВ УДСНС України в області з питань протидії пожежам у природних екосистемах, поінформував головний інспектор відділу, капітан служби цивільного захисту у Вільшанському районі Шаповалов А.В.

За його словами, особовий склад пожежно-рятувального підрозділу району та пожежна техніка готова до гасіння лісових пожеж.

Посадовець підкреслив, що постійно ведеться роз'яснювальна робота у житловому секторі щодо заборони спалювання сухої рослинності у приватних домоволодіннях та на відкритих територіях.

Опубліковано: 19 червня 2019 року