Працівники райдержадміністрації долучились до заходів з благоустрою

Упродовж березня-квітня в районі оголошено місячник з благоустрою та поліпшення санітарного стану довкілля. В цей період особливу увагу приділено упорядкуванню територій населених пунктів, створенню нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поліпшенню естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення.

Працівники райдержадміністрації також долучилися до заходів із благоустрою. 19 березня державні службовці прибрали центральний сквер селища від сміття, сухостою та кущів. Також, проведено благоустрій території навколо будівлі районної ради та сходів до річки Синюха.

Опубліковано:20 березня 2019 року