Засідання оргкомітету з відзначення 75-ї річниці визволення району

19 березня 2019 року під головуванням голови районної державної адміністрації Юрія Ткаченка та голови районної ради Михайла Леця відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 75-ї річниці визволення Вільшанського району від нацистських загарбників.

На засіданні обговорено питання проведення урочистого мітингу, покладання вінків і квітів до обеліска загиблим воїнам, проведення у храмах району поминальних панахид за полеглими у роки Другої світової війни.

За результатами засідання оргкомітету прийнято рішення провести районні урочистості з нагоди 75-ї річниці визволення Вільшанського району від нацистських загарбників 21 березня 2019 року о 11:00 год. біля Меморіалу Слави.

Окрім того, передбачено проведення в загальноосвітніх навчальних закладах району тематичних уроків, тематичних виховних годин до 75-ї річниці визволення району.

Також члени оргкомітету зосередили увагу на забезпеченні чергування медичної служби та охорони громадського порядку під час проведення масових заходів.

Опубліковано:20 березня 2019 року