Нарада у голови райдержадміністрації

19 липня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів нараду із селищним та сільськими головами. Також, у нараді взяли участь заступник голови районної ради, заступники голови райдержадміністрації, керівники відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники установ та організацій району.

В ході наради розглянуто питання порядку денного:

1. Плата за землю – вагоме джерело доходів місцевих бюджетів. Дослідження джерел формування доходів місцевих бюджетів, їх аналіз з метою виявлення існуючих недоліків та резервів їх збільшення.

2. Про аналіз сплати за землю у районі.

3. Про надання субвенцій на харчування дітей в навчально-виховних закладах освіти району у 2019 році.

4. Про надання субвенцій на підвіз школярів навчально-виховних закладів освіти району до місця навчання у 2019 році та придбання парт.

5. Про паспортизацію місць видалення відходів, які функціонують без належного документального оформлення та проведення лабораторні дослідження на вплив відходів на сміттєзвалищах на повітря, ґрунти та підземні води.

6. Про фінансування районної програми «Доступна медицина».

7. Про запровадження щоденного телемедичного консультування медичних працівників Центру медико-санітарної допомоги лікарями-консультантами.

Підводячи підсумки наради, голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко звернув увагу селищного та сільських голів на необхідність проведення моніторингу земель комунальної власності, які можливо передати в оренду на земельних торгах та вжиття заходів щодо виконання програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік.

Опубліковано: 19 липня 2019 року