Голова райдержадміністрації провів апаратну нараду

19 серпня поточного року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів апаратну нараду за участі заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів адміністрації та установ і організацій району.

Під час наради обговорено стан організації автомобільних пасажирських та вантажних перевезень на території Вільшанського району. За інформацією головного спеціаліста відділу економіки та розвитку інфраструктури Наталії Васильківської, відповідно до реєстру приміських автобусних маршрутів загального користування маршрутна мережа району включає в себе 8 автобусних маршрутів: Вільшанка – Коритно-Забузьке, Вільшанка – Добрянка, Вільшанка – Плоско-Забузьке, Вільшанка – Куца Балка, Вільшанка – Мала Вільшанка, Вільшанка – Сухий Ташлик, Вільшанка – Осички, Вільшанка – Синюха.

Що стосується вантажних перевезень, то відповідно до офіційної статистики вантажооборот автомобільного транспорту за січень-червень 2019 року складає 187,4 тис.ткм, що становить 55,2% до січня-червня 2018 року.

Про організацію в районі державної політики у сфері пенсійного забезпечення та соціального страхування доповіла завідувач Вільшанського сектору обслуговування громадян Новоукраїнського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Наталія Арістархова. За інформацією посадовиці до Вільшанського сектору ПФУ протягом січня-липня 2019 року звернулося 2833 мешканців району, яким надані 5586 різноманітних профільних послуг.

Своєчасно здійснено виплату пенсій для 3700 пенсіонерів району. Середній розмір пенсії станом на 01 липня 2019 року становить 2656 грн. Проведено 5 масових перерахунків пенсій та 247 індивідуальних.

Опубліковано: 20 серпня 2019 року