Відбулося засідання громадської ради

20 травня 2019 року відбулося засідання громадської ради при Вільшанській райдержадміністрації. В засіданні взяли участь члени громадської ради, голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко та запрошені керівники структурних підрозділів адміністрації.

На засіданні члени громадської ради розглянули питання «Про стан надання допомоги учасникам ООС (АТО), їх родинам та членам сімей загиблих учасників ООС (АТО)» та «Про організацію літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул, роботу пришкільних таборів, оздоровлення дітей пільгових категорій».

З першого питання доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Бударецька, яка повідомила, що на обліку в управлінні соціального захисту населення перебувають 128 учасників бойових дій та 3 членів сімей загиблих військовослужбовців.

З початку 2019 року всі вони звернулися за призначенням компенсації на тверде паливо та скраплений газ, житлово-комунальні послуги, на сьогоднішній день компенсації призначено і виплачено у повному обсязі всім, по твердому паливу і скрапленому газу на суму 274 933 грн. та відшкодовано житлово-комунальних послуг в сумі 18 240 грн. Виплачено разову грошову допомогу до 5 травня 113 учасникам АТО по 1295 грн. кожному на загальну суму 146 335 грн. та 7 членам сімей загиблих по 840 грн. на суму 5880 грн.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Драндалуш проінформував присутніх про підготовку до проведення оздоровлення та відпочинку дітей. Влітку 2019 року на базі шкіл району відділом освіти райдержадміністрації передбачається функціонування 13 таборів відпочинку для 450 дітей, що становить 50 % дітей від загальної кількості дітей шкільного віку (крім випускних класів).

Для організації відпочинку дітей в таборах з денним перебуванням заплановано використання 160 тис. грн., з них 60 тис грн. районного бюджету, 100 тис грн. субвенції селищної та сільських рад.

Планується 2 разове харчування дітей. Прогнозована середня вартість харчування - 25,7 грн/день. Тривалість відпочинкової зміни - 14 днів.

У кожному оздоровчому закладі працюватимуть мовні групи.

Опубліковано: 21 травня 2019 року