Урочистості з нагоди Дня державної служби

20 червня 2019 року у районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби. У заході взяли участь керівництво району, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники й делегації трудових колективів територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Вітаючи присутніх зі святом, голова районної державної адміністрації Юрій Ткаченко подякував держслужбовцям району за високий професіоналізм, компетентність, ініціативність та відданість справі, а також за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Після привітань за багаторічну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий рівень професійної майстерності, з нагоди Дня державної служби спільними почесними грамотами Вільшанської районної державної адміністрації та Вільшанської районної ради нагороджено працівників державних установ району.

Завершилися урочистості святковим концертом .

Опубліковано: 21 червня 2019 року