Вільшанщина урочисто відзначила 75-ту річницю визволення району від нацистських загарбників

21 березня в селищі Вільшанка відбулися урочисті заходи присвячені 75-й річниці визволення району від нацистських загарбників, в яких взяли участь керівництво району, делегації з Голованівського, Новоукраїнського районів та міста Кропивницький, представники установ і організацій району, громадськість.

Звертаючись до присутніх, голова районної державної адміністрації  Юрій Ткаченко привітав усіх зі знаменною подією – 75-ю річницею визволення району від нацистських загарбників та висловив велику вдячність всім хто боровся з нацизмом у роки війни, хто загинув у нинішні дні, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої держави на Сході України.

Із вітальними словом до учасників зібрання звернувся голова обласної організації ветеранів України Василь Єфіменко, який поздоровив присутніх  з визначною датою і подякував ветеранам – за мужність і велику перемогу, а жителям району – за пам'ять про полеглих і живих.

Депутат районної ради, син фронтовика Валерій Гончаренко, привітав присутніх з ювілейною датою визволення району від ворога, розповів про буремні події весни 1944 року і побажав усім довгих років життя, енергії і незламного духу.

Естафетна група з Голованівського району передала представникам Вільшанщини символи обласної естафети пам’яті «Слава визволителям України»: штандарт, на якому розміщені символи кожного району області, де пройшла естафета.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять фронтовиків, загиблих на полях бойових дій, та мирних жителів, закатованих нацистами в роки війни, поклали квіти до Меморіалу Слави та пам’ятників учасникам Другої світової війни.

Після урочистостей учасників зібрання було запрошено до районного українсько-болгарського історичного музею, де продовжилось дійство, приурочене обласній естафеті пам’яті «Слава визволителям України».

Опубліковано:22 березня 2019 року