Засідання оргкомітету щодо відзначення у районі 23-ї річниці Конституції України

Сьогодні в районній державній адміністрації відбулось засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення в районі урочистостей з нагоди відзначення 23-ї річниці Конституції України під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Нестерова.

На засіданні обговорено і затверджено робочий план-сценарій проведення урочистостей, присвячених Дню Конституції України, деталізовано ряд доповнень та уточнень заходів щодо забезпечення належного рівня проведення свята.

У результаті прийнято рішення святкові заходи з нагоди 23-ї річниці Конституції України провести 27 червня о 12. 00 год. в районному будинку культури, за участі посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, представників політичних партій та громадських організацій, учасників АТО та громадськості.

Членам Оргкомітету надано конкретні доручення щодо проведення на належному рівні святкових заходів.

Опубліковано: 21 червня 2019 року