Урочистості до Дня Державного Прапора України!

Традиційно, 23 серпня, напередодні найбільшого національного свята – Дня Незалежності, український народ відзначає визнання найважливішої символіки державності, одного з трьох офіційних атрибутів України, що символізують суверенітет – День Державного Прапора України. Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність, соборність та самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Саме тому, сьогодні – 23 серпня 2019 року у смт Вільшанка відбулися районні урочистості, присвячені Дню Державного Прапора України. В урочистому зібранні взяли участь керівництво району, представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, трудових колективів, громадських організацій, учасники АТО (ООС), жителі селища.

На площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбулась церемонія урочистого підняття Державного Прапора України та покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку.

Опубліковано: 23 серпня 2019 року