День Незалежності України – 28 річниця

23 серпня 2019 року в смт Вільшанка відбувся урочистий захід з нагоди 28-ї річниці Незалежності України, в якому взяли участь керівництво району, представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, трудових колективів, громадських організацій, учасники АТО (ООС), жителі селища.

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся голова районної державної адміністрації Юрій Ткаченко, який привітав жителів та гостей району зі святом та побажав усім миру й спокою в державі, щоб кожен громадянин нашої країни зміг себе відчути справжнім українцем, гідним європейського майбутнього.

Хвилиною мовчання присутні вшанувати пам’ять про борців за незалежність, які загинули на сході країни.

Кращих працівників різних галузей за сумлінну працю, активну громадську діяльність, патріотичне виховання, вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району нагороджено спільними грамотами Вільшанської районної державної адміністрації та Вільшанської районної ради.

На закінчення урочистостей відбувся тематичний святковий концерт за участю колективів художньої самодіяльності району.

Опубліковано: 23 серпня 2019 року