До районної державної адміністрації протягом січня-серпня 2019 року надійшло 320 звернень, що на 30 більше порівняно з відповідним періодом 2018 року.

Про це повідомила заступник начальника загального відділу апарату районної державної адміністрації Марина Боєва під час апаратної наради у голови райдержадміністрації за участі заступника голови районної ради, заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів адміністрації та установ і організацій району, що відбулася 23 вересня 2019 року.

Кількість звернень на особистому прийомі керівництва райдержадміністрації, порівняно з відповідним періодом 2018 року, збільшилась на 56 і становить 158 звернення, з них 76 особу прийнято на особистих виїзних прийомах.

За змістом порушених громадянами питань становлять:

62 - аграрної політики і земельних відносин;

26 - транспорту і зв’язку;

82 – соціального захисту;

14 - охорони здоров’я;

67 - комунального господарства;

62 – інші питання.

Всі звернення, що надходять до райдержадміністрації, розглядаються її керівництвом та даються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомлялися про результати розгляду.

173 порушених питання вирішено позитивно, на 138 – надані роз’яснення по суті порушених питань; одне звернення надіслано за належністю; 2 – не підлягали розгляду; 6 – перебувають у стадії розгляду.

На завершення наради голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко наголосив на об’єктивному та своєчасному розгляді звернень громадян, недопущенні формального розгляду звернень, наданні необґрунтованих або неповних відповідей, безпідставної передачі звернень іншим органам.

Опубліковано: 24 вересня 2019 року