Засідання колегії райдержадміністрації

24 квітня поточного року відбулося засідання колегії Вільшанської районної державної адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Ткаченка Ю.А.

В засіданні колегії взяли участь керівники структурних підрозділів та відділів апарату райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та відомств в районі.

Розглянуто питання порядку денного:

1. Про підсумки виконання бюджету району за І квартал 2019 році.

2. Про підсумки роботи господарського комплексу району в осінньо-зимовий період 2018/2019 року та заходи щодо підготовки до нового опалювального сезону 2019/2020 року.

3. Про роботу виконавчого комітету Станкуватської сільської ради з організації виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.

Опубліковано: 25 квітня 2019 року