Засідання Координаційної ради

25 червня 2019 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Дмитра Сакуна відбулося засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при районній державній адміністрації.

Учасниками засідання обговорено питання щодо обмеження або регулювання руху великовагового транспорту в селі Йосипівка, про освітлення в темну пору доби в селища Вільшанка та про встановлення технічних засобів автоматичної фіксації Правил дорожнього руху на території Вільшанського району.

В ході засідання голові Йосипівської сільської ради рекомендовано відпрацювати питання з місцевими приватними сільськогосподарськими підприємствами та запропонувати альтернативу щодо зміни руху великовагового транспорту, на період жнивної кампанії, в об’їзд села Йосипівка. Також, голові Вільшанської селищної ради рекомендовано розглянути можливість збільшення світлоточок на центральних вулицях селища, встановлення стаціонарних сонячних ліхтарів, додаткового придбання та встановлення ще 2 відеокамер з метою зменшення можливостей учинення злочинів та дотримання громадського порядку.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення та надано доручення членам Координаційної ради.

Опубліковано: 26 червня 2019 року