Підведенні підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації у першому півріччі 2019 року

На засіданні колегії Вільшанської районної державної адміністрації, що відбулося 25 липня поточного року підведені підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації у першому півріччі 2019 року.

За інформацією заступника начальника загального відділу Марини Боєвої протягом першого півріччя 2019 року до районної державної адміністрації надійшло 244 звернення, що на 89 більше порівняно з відповідним періодом 2018 року.

Кількість звернень на особистому прийомі керівництва райдержадміністрації, порівняно з відповідним періодом 2018 року, збільшилась на 68 і становить 123 звернення (50,4% від загальної кількості), з них 61 особу прийнято на особистих виїзних прийомах.

Всього, з урахуванням колективних звернень, до районної державної адміністрації за звітний період звернулось 609 осіб, що на 438 більше порівняно з відповідним періодом 2018 року.

У зверненнях порушено 245 питань, що на 87 більше проти відповідного періоду минулого року .

За змістом порушених громадянами питань становлять:

17,5% - аграрної політики і земельних відносин;

8,2% - транспорту і зв’язку;

25,7% – соціального захисту;

5,3% - охорони здоров’я;

19,2% - комунального господарства;

2,9% - освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності, та інші.

Через обласний контактний центр протягом першого півріччя 2019 року звернулось 32 громадянина, через урядову телефонну «гарячу лінію» надійшло 44 звернення громадян Вільшанського району.

Районною постійно діючою комісією з питань розгляду звернень громадян проведено 6 засідань згідно із затвердженим графіком.

Голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко зазначив, що ведеться постійна аналітична робота щодо вчасного виявлення найбільш гострих суспільно значущих проблем, які породжують звернення громадян. Структурними підрозділами райдержадміністрації забезпечується об'єктивна, всебічна і вчасна перевірка заяв і скарг та вживаються реальні заходи щодо їх вирішення.

Опубліковано: 25 липня 2019 року