До загального фонду місцевих бюджетів надійшло 21 755,3 тис.грн. доходів, що склало 112,5% до затверджених показників

Про це повідомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Віра Жирова на засіданні колегії райдержадміністрації, яке відбулося 25 липня поточного року, під час підведення підсумків виконання бюджету району за І півріччя 2019 року.

Приріст доходів загального фонду порівняно з минулим роком в цілому по району склав 23,0%, надходження збільшилися на 4064,8 тис.грн.

Основними видами податків на території району залишаються податок на доходи з фізичних осіб, питома вага якого в загальному обсязі податків складає відповідно 46,7%, а також плата за землю та єдиний податок (у складі місцевих податків) питома вага яких складає відповідно 27,5 та 19,2%.

Трансферти з інших бюджетів надійшли у сумі 40 554,2 тис. грн. з них:

- 1 400,0 тис. грн. базова дотація з державного бюджету;

- 19 398,2 тис. грн. субвенцій з державного бюджету;

- 16 270,6 тис. грн. субвенцій з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам;

- 3 485,4 тис. грн. дотація з місцевого бюджету іншим місцевим бюджетам.

Протягом звітного періоду забезпечено у повному обсязі виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ та оплату енергоносіїв і комунальних послуг. Кредиторської заборгованості місцевих бюджетів з цих виплат станом на 01 липня 2019 року немає.

Також, забезпечено у повному обсязі виплату відпускних та матеріальної допомоги на оздоровлення педагогічним працівникам, загальна сума склала 4912,0 тис.грн., у тому числі за рахунок коштів районного бюджету – 233,7 тис.грн.

Звертаючись до головних розпорядників коштів районного бюджету голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко наголосив на своєчасній виплаті заробітної плати працівникам бюджетної сфери у строки, встановлені у колективних договорах, у повному обсязі і своєчасному проведенні розрахунків за спожиті енергоносії та послуги зв’язку та запропонував упорядкувати мережі та штатні чисельності працівників бюджетних установ відповідно до бюджетних призначень.

Опубліковано: 25 липня 2019 року