В Кропивницькому відкрито Міжнародну агропромислову виставку «AgroЕxpo-2019»

25 вересня 2019 року делегація Вільшанського району на чолі з головою районної державної адміністрації Юрієм Ткаченком взяла участь у Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки «AgroЕxpo-2019», яка проходить у місті Кропивницькому в період з 25 по 28 вересня 2019 року.

Виставка є наймасштабнішою в Україні і входить у десяток найбільших виставок у Європі. Експозиції розміщені у спеціальному павільйоні та на відкритих майданчиках загальною площею 125 тисяч квадратних метрів.

На цьогорічній виставці демонструється широкий спектр зразків сільськогосподарської техніки вітчизняних і закордонних виробників, є експозиція племінних тварин та птиці. На спеціальних полігонах відбуваються демонстраційні покази техніки в роботі. Окрім цього, представлено експозицію легкових автомобілів відомих світових брендів і буде проведено тест-драйв позашляховиків та кросоверів.

Протягом усіх чотирьох днів роботи «AgroЕxpo-2019» відбуватимуться заходи традиційного «Покровського ярмарку» та широка ділова програма.

Наш багатонаціональний район презентували народний аматорський театр малих форм «Вільшаночка» (керівник Димова Г.А.), народний аматорський ансамбль болгарської пісні «Хубавіца» (керівник Каленик Л.А.) та народний аматорський ансамбль народної музики районного Будинку культури (керівник Трубачов Д.П.)

Гостей виставки частували традиційними українськими та болгарськими стравами.

Опубліковано: 26 вересня 2019 року