Урочистий захід до Дня Чорнобильської трагедії

26 квітня 2019 року, в день 33-х роковин Чорнобильської катастрофи, у центральній районній бібліотеці відбулося урочисте зібрання, в якому взяли участь керівництво району, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, представники громадських організацій, мешканці селища, учнівська молодь.

Учасники зібрання вшанували героїв-ліквідаторів і заслухали декілька тематичних вокальних номерів, які виконали працівники районного будинку культури та аматори Вільшанського району.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих та померлих, всіх жертв Чорнобильської катастрофи.

На завершення заходу відбулась зустріч ліквідаторів аварії на ЧАЕС з працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації, під час якої обговорені питання організації роботи з соціального захисту, медичного та пенсійного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Опубліковано: 26 квітня 2019 року